X
Rossignol Experience 84 + Кр. SPX 12 KONECT DUAL WTR B90 '18
Купити

Rossignol Experience 84 + Кр. SPX 12 KONECT DUAL WTR B90 '18

Код товару: 245 113
Артикул: RAGEC01/RRG01EC
Доставка 1-4 дні
11 999.17 грн
21 607.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

  Rossignol Experience 84 HD - Пізнай свої можливості! Поєднання карбону та базальту,нова кругла форма носка, також вперше застосована на універсальних лижах  технологія Air Tip, яка вже отримала широку популярність і численні нагороди. Довший прогресивний рокер для поліпшеного спливання в глибокому снігу і максимального контролю.                                                                                                   
 З Expirience- немає  обмежень,вони пристосовуються до  будь-якого схилу та снігу.
 Конструкція кеп, забезпечує покращену роботу лиж в універсальних умовах .  Autoturn Rocker забезпечує хорошу хватку кантів на жорсткому схилі, керованість і контроль швидкості. Запатентована стільникова конструкція носка Air Tip і рокер на носку і п'яті дозволяє лижам спливати в глибокому снігу, при цьому полегшуючи вхід і вихід з повороту.

 Конструкція спортивних лиж гармонійно поєднується, з профілем та інноваціями лиж для фрірайду. Все що вам потрібно в одній парі лиж! 50% позатрасове катання, 50% трасове.


Радіус, м 16
Геометрія, мм 133 - 84 - 120
Ростовки,які випускаються,см 146 / 154 / 162 / 170 / 178 / 186
Кріплення SPX 12 KONECT DUAL WTR B90
Рік 17-18

  • Air Tip - Запатентована технологія, ексклюзивна для Rossignol! Носок наповнений повітрям для максимальної легкості і побудований, щоб зберегти відмінну жорсткість при скрученню. Вага лижі перерозподіляється, полегшуючи носок та п'ятку лижі та забезпечуючи більшу легкість, безпеку та універсальність. Центр тяжіння знаходиться ближче до центру лижі, концентруючи потужність під ногами лижника.

  • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

  • Extended Sidecut - подовжений бічний виріз простягається до точок, де починається рокер носа і хвоста, завдяки чому поліпшується зчеплення на великій швидкості, одночасно поліпшується керованість на маленькій швидкості. У міру збільшення швидкості і бічного нахилу, до процесу залучається все більша частина бічного вирізу, результатом чого є краще зчеплення канта по всій довжині. При менших швидкостях і меншому кутовому нахилі, бічний виріз менше залучається в процес, збільшуючи маневреність.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Experience 84 + Кр. SPX 12 KONECT DUAL WTR B90 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати