X
Гірські лижі Rossignol Experience 88 Ti Bs + Кр. SPX 12 '21
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience 88 Ti Bs + Кр. SPX 12 '21

Код товару: 749 581
Артикул: RAJFJ02/RRJ03FJ
Доставка 1-4 дні
17 999.45 грн
23 760.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience 88 Ti Bs - Відчуйте повну свободу - насолоджуйтесь карвінгом на величезних швидкостях за жорсткого вельвету і досліджуйте безкрайні простори за межами підготовлених трас. У них б'ється серце справжнього слаломного монстра, але з фрірайдовим профілем для маневреності та комфорту на будь-якому снігу. Слаломна ж складова додасть вам впевненості, щоб обкатати всі ділянки гори незалежно від умов.

Універсальна конструкція рокера All-Terrain Rocker забезпечує лижам точність і контроль на жорстких трасах, але при цьому робить лижу досить маневреною для катання по свіжому снігу.

Запатентована Rossignol технологія LCT (Line Control Technology) позбавляє лижу від зворотного вигину і робить її поведінку більш стабільною незалежно від умов.

Технологічна конструкція носка лижі AIr TIp VAS зменшує момент інерції і гасить вібрації для кращого контакту лижі з поверхнею снігу і контролю на ній.

Прогресивний бічний виріз надає лижі ідеальну форму для веселого і стабільного катання по будь-якому рельєфу і незалежно від стану снігу.

Сердечник HD Core AI зі вставками з титаналу забезпечує хороший баланс віброгасіння і маневреності на змішаному снігу і рельєфу місцевості.

Радіус, м 18 m (187) / 16,5 m (180) 15 m (173) / 13,5 m (166)
Геометрія, мм 127-88-117 (180cm)
Ростовки,які випускаються,см 166 / 173 / 180 / 187
Кріплення SPX 12 GW B90
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Tip - Запатентована технологія, ексклюзивна для Rossignol! Носок наповнений повітрям для максимальної легкості і побудований, щоб зберегти відмінну жорсткість при скрученню. Вага лижі перерозподіляється, полегшуючи носок та п'ятку лижі та забезпечуючи більшу легкість, безпеку та універсальність. Центр тяжіння знаходиться ближче до центру лижі, концентруючи потужність під ногами лижника.

  • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

  • Extended Sidecut - подовжений бічний виріз простягається до точок, де починається рокер носа і хвоста, завдяки чому поліпшується зчеплення на великій швидкості, одночасно поліпшується керованість на маленькій швидкості. У міру збільшення швидкості і бічного нахилу, до процесу залучається все більша частина бічного вирізу, результатом чого є краще зчеплення канта по всій довжині. При менших швидкостях і меншому кутовому нахилі, бічний виріз менше залучається в процес, збільшуючи маневреність.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience 88 Ti Bs + Кр. SPX 12 '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати