X
Гірські лижі Rossignol Experience Pro + Кр. Kid 4 GW '21
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience Pro + Кр. Kid 4 GW '21

Код товару: 749 692
Артикул: RAJJC03/RRJ03JC
Доставка 1-4 дні
4 724.40 грн
7 520.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience Pro - покликані зробити процес навчання простішим, приємним і веселим і допоможуть навіть найменшим лижникам перейти на інший рівень. Підібраний спеціально для дітей рівень жорсткості і профіль рокера дозволить підростаючим райдерам схоплювати все буквально на льоту і змотивує їх кататися по мінливому рельєфу схилів і відточувати повороти, управління, зупинку, та й просто веселитися катаючись на лижах.

Універсальність
Універсальна конструкція рокера All-Terrain Rocker забезпечує лижі точність і контроль на жорстких трасах, але при цьому робить лижу досить маневреною для катання по свіжому снігу.

Потужний карвінг
Збільшений бічний виріз забезпечує ще більшу продуктивність для впевненого карвінгу.

Зручність і простота використання
Кепова конструкція лижі забезпечує невелику вагу і більшу простоту використання.

Плавність і продуктивність
Сердечник HD Core забезпечує хороший баланс віброгасіння і руху.

Радіус, м 11
Геометрія, мм 106-74-98
Ростовки,які випускаються,см 104 / 110 / 116 / 122 / 128 / 140
Кріплення Kid 4 GW
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Tip - основна ідея зробити так, щоб лижі вимагали менших зусиль від лижника, і це завдання розробники Rossignol вирішили за допомогою сотової конструкції носка - технології Air Tip та сердечника з міцної та легкої екзотичної деревини - «Адамового дерева» або ПавлоніЇ. Запатентована технологія Rossignol Air Tip - це сотова конструкція носка, що зберігає максимальну торсійну жорсткість. Вага лижі перерозподілена так, що центр ваги лижі максимально наближений до середини лижі, і лижник витрачає менше зусиль на управління лижами.


  • Auto Turn Rocker - універсальне поєднання рокера і кембера відрізняється довшим, прогресивним профілем носа для збільшення стійкості і точності на жорсткому снігу. Традиційний кембер протягом 70% лиж забезпечує силу, енергію і зчеплення канта для упевненого катання, в той час як помірний рокер носка і п'ятки сприяє легким, без зусилля поворотам, керованості і контролю швидкості на будь-якому снігу.


  • Carbon Alloy Matrix - це абсолютно нове волокно яке вступило нову еру матеріалів високої ефективності. Поєднання легкої ваги і дизайну з високими механічними властивостями, вуглецевий сплав Matrix підвищує продуктивність лиж в усіх напрямках, будь то з точки зору зчеплення і універсальності, точності і вседозволеності, або стабільності і маневреності. Вуглецевий сплав Matrix є результатом розумної суміші вуглецевого волокна і базальтового волокна. Вуглець забезпечує легкість і потужність передачі, в той час як базальт це амортизуючі і стабілізуючі властивості.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience Pro + Кр. Kid 4 GW '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати