X
Гірські лижі Rossignol Experience W 78 Carbon + Кр. Xpress W10 '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience W 78 Carbon + Кр. Xpress W10 '24

Код товару: 994 564
Артикул: RAMFT02
Доставка
16 499.00 грн
22 017.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience W 78 Carbon — Відкрийте двері для всього курорту. Жіночі лижі Experience 78 Carbon - це легкість та впевнене карвінгове катання на трасах для катання по всьому курорту. Карбонові шари зменшують загальну вагу для швидкого відчуття під ногами. Вигин налаштований так, щоб забезпечити лижникам-початківцям розслаблене відчуття та легке карвінгове катання. Конструкція Drive Tip, що додає впевненості, працює в парі з сайдсектом для плавного входження в поворот та контрольованого завершення кожного повороту. Сердечник з екологічно чистої деревини додає стабільності в найрізноманітніших умовах.

Розслаблене, легке керування
Наш профіль Assist Flex адаптований для лижників-початківців, які прагнуть м'якого катання.

Швидке зачеплення, плавне карвінгове ковзання
All Trail Sidecut забезпечує чуйне відчуття, швидке зчеплення з кантами та потужне, стабільне карвінгове ковзання

Впевнений контроль без вібрацій
Технологія Drive Tip Solution поєднує спрямовані волокна в наконечнику з м'яким демпфуючим матеріалом в носовій частині для поглинання вібрацій та підвищення впевненості в управлінні.

Чуйна стабільність
Вуглецеве волокно покращує стабільність, міцність та контакт лижі зі снігом, водночас зменшуючи вагу

Збалансована вага та гнучкість, з думкою про сталий розвиток
Сердечник з тополі, сертифікований PEFC™, збалансовує вагу, гнучкість і стабільність для універсального поєднання потужності та грайливості, використовуючи матеріали, які допомагають зменшити вплив на навколишнє середовище протягом життєвого циклу продукту.

Миттєвий комфорт, простота використання
Конструкція ковпачка зменшує вагу та забезпечує більш комфортне катання

Радіус, м 10 m (146) - 12 m (154) 13 m (162)
Геометрія, мм 125-78-111
Ростовки,які випускаються,см 198 / 146 / 154 / 162
Кріплення Xpress W 10 GW B83 Black Olive
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Drive Tip Solution - Всі відчуття на снігу починаються з носіння лижі. Rossignol пропонує вам нове поєднання інновацій: AIR TIP VAS пом'якшує та поглинає будь-які удари, з якими можуть зіткнутися ваші лижі. Інтегрована підвіска Visco поглинає удари, заспокоює та стабілізує лижі, щоб підтримувати їхню енергію та покращувати передачу потужності.

Assist Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблене катання. Завдяки новій технології адаптивної жорсткості Adaptive Flex з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Assist Flex - мінімальна жорсткість для тих, хто цінує комфорт і простоту в управлінні.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Carbon - це № 1 серед волокон, надзвичайно легке та гарантує чудову потужність, зчеплення і стійкість для неперевершеного катання.


Progressive Sidecut - новий профіль є абсолютно новою формою для сучасних гірських лиж. Він забезпечує надійне зчеплення з трасою, одночасно створюючи грайливість і плавність, дозволяючи дрейфувати, ковзати і прорізати будь сніг. Закруглений ніс і хвіст лижі забезпечують миттєве зчеплення при повороті, але все ж таки дають можливість і пограти.

All Terrain Rocker - новий профіль, адаптований до будь-якої місцевості і снігу, забезпечує більш збалансоване поєднання точності жорсткого снігу і грайливості м'якого снігу. Довші, більш прогресивні профілі носа лижі та раннього підйому хвоста регулюються для кожної моделі, забезпечуючи більш цілеспрямовану роботу на будь-якій місцевості.

Premium Hardtop - пропонує безкомпромісну міцність верхнього листа та насиченість графіки для захисту та продовження терміну служби ваших лиж.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience W 78 Carbon + Кр. Xpress W10 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати