X
Гірські лижі Rossignol Experience W 80 Ca + Кр. Xpress 11 '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Experience W 80 Ca + Кр. Xpress 11 '22

Код товару: 750 200
Артикул: RAKFS02/RRKFS06
Доставка
14 999.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Experience W 80 Ca - поєднують в собі рухливість легкої конструкції з впевненим контролем краю для катання на всіх курортах. Flex налаштований на відчуття розслабленості та легкого різьблення. Шари вуглецю та серцевина з дерева павловнії зменшують загальну вагу. Дизайн Drive Tip, що підвищує впевненість, працює з бічним вирізом і повною конструкцією бокової стінки для плавного початку повороту та потужної дуги на всьому повороті.

Радіус, м 10 m (142) - 11 m (150) 13 m (158) - 14 m (166)
Геометрія, мм 125-80-113
Ростовки,які випускаються,см 142 / 150 / 158 / 166
Кріплення Xpress 11
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Light Wood Core - завдяки новому полегшеному сердечнику з дерева Paulownia лижі на 15% легші від своїх попередників, але при цьому залишаються такими ж міцними. У поєднанні з діагональними волокнами лижі стали ще більш стабільними, при цьому спростивши підйоми в гори. Вони стали продуктивними, стабільними, маневреними, а це тільки додасть задоволення від катання.


Active Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблене катання. Завдяки новій технології адаптивної жорсткості Adaptive Flex з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Active Flex надає лижам інтуїтивно зрозумілу продуктивність і контроль протягом усього дня.

  • Carbon - це № 1 серед волокон, надзвичайно легке та гарантує чудову потужність, зчеплення і стійкість для неперевершеного катання.Drive Tip Solution - Всі відчуття на снігу починаються з носіння лижі. Rossignol пропонує вам нове поєднання інновацій: AIR TIP VAS пом'якшує та поглинає будь-які удари, з якими можуть зіткнутися ваші лижі. Інтегрована підвіска Visco поглинає удари, заспокоює та стабілізує лижі, щоб підтримувати їхню енергію та покращувати передачу потужності.

  • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Experience W 80 Ca + Кр. Xpress 11 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати