X
Rossignol Famous 2 + Кр. W 10 B83 '19
Купити

Rossignol Famous 2 + Кр. W 10 B83 '19

Код товару: 248 554
Артикул: RRH06BK/RAHBK04
Доставка 1-4 дні
7 149.22 грн
12 969.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Famous 2 2019 - ідеальні лижі для ідеального катання на схилі. Ультра легкі жіночі карвингові лижі для середнього та прогресивного рівнів катання. Поєднання технології Prop Tip technology для більш легкого та швидкої входження в поворот з невеликим рокером на носку лиж для більш плавного входу і виходу з поворотів і невимушеного природного карвінгу поєднується з традиційним прогином для стабільності. В лижах Famous 2 використовується легке дерево Павловнія, крім цього центр сердечника порожнистий, що дозволило зробити лижі на 20% легшими. Низька вага лиж дозволяє вам кататися впевнено і невимушено з ранку до вечора! Маневреність та потужність що приваблюють до ще кращих спусків!

Радіус, м 12
Геометрія, мм 126-74-111
Ростовки,які випускаються,см 135 / 142 / 149 / 156 / 163
Кріплення W 10 B83
Рік 18 - 19

  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tip - Полегшені носок та п'ятка, щоб легше ініціювати поворот, зберігаючи при цьому максимальну стабільність під час повороту - це робить лижі більш грайливими та одночасно більш точною.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Famous 2 + Кр. W 10 B83 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати