X
Гірські лижі Rossignol Forza 30 V-Ca + Кр. Xpress 11 '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Forza 30 V-Ca + Кр. Xpress 11 '24

Код товару: 248 365
Артикул: RAMPV01
16 499.00 грн
22 017.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Forza 30 V-Ca — Сучасний "карв" для лижників середнього рівня. Лижі Rossignol Forza 30 V-CA встановлюють новий стандарт повсякденного карвінгу. Великі розміри в поєднанні з Oversize Sidecut підтримують кут і контроль під час кожного повороту. Ця інноваційна форма дозволяє перекантовуватися між поворотами з максимальним залученням та задоволенням. Перевірений на гонках, сертифікований PEFC, сердечник з тополі обмежує вібрацію і надає більшої стабільності, з акцентом на стійкість лиж. 

Чуйна стабільність. Карбонове посилення конструкції підвищує стабільність, міцність і контакт лиж зі схилом, одночасно зменшуючи вагу. 

Підсилення керування. Збільшений боковий виріз у поєднанні з широкими розмірами та більшою довжиною забезпечує максимальну потужність керування в поворотах. 

Преміум, міцне захисне покриття лиж. Преміум Hardtop Topsheet і вбудований протектор наконечників забезпечують максимальну міцність і покращують графіку, щоб продовжити термін служби ваших лиж. 

Ковзання в будь-яких умовах. Посилена ковзана основа лиж для ковзання та довговічності в будь-яких умовах. Вироблені з використанням зеленої енергії. Зроблено на заводі Artes, Іспанія, який працює на відновлюваній зеленій енергії.

Радіус, м 11 - 12 - 13 - 14 - 15
Геометрія, мм 126-74-111
Ростовки,які випускаються,см 148 / 156 / 164 / 171 / 179
Кріплення XPRESS 11 GW B83 BLACK HOT RED
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Carbon - це № 1 серед волокон, надзвичайно легке та гарантує чудову потужність, зчеплення і стійкість для неперевершеного катання.


  • CAP - силовий несучий профіль, закриваючий сердечник. Забезпечує необхідну передачу сил на кант лижі і захищає сердечник від механічних пошкоджень при катанні.


Piste Rocker - Розроблений для точності на трасі, профіль On Trail Rocker має традиційний вигин на 95% довжини лиж для вибухової потужності, чіпкого зчеплення з кантами та ледь помітним рокером на кінчику (5%) для легшого входження в поворот та керування ним.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

V-Fiber Glass - V-подібна форма нового шару забезпечує точний баланс лиж для утримання правильної лінії в складних умовах. Скловолокно забезпечує ідеальну еластичність, стійкість до скручування та поглинання ударів, в той час як канавка по всьому листу забезпечує жорсткіший поздовжній вигин. Штампування скловолокна породжує явище механічної анізотропії.

  • Maxicap Sandwich - Дуже міцна конструкція з посиленим верхнім шаром для додаткової міцності. Бічні стінки розташовані під кутом в 30 °, щоб зменшити інерцію і загальну масу при одночасному підвищенні зчеплення.

Premium Hardtop - пропонує безкомпромісну міцність верхнього листа та насиченість графіки для захисту та продовження терміну служби ваших лиж.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Forza 30 V-Ca + Кр. Xpress 11 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати