X
Гірські лижі Rossignol Forza 50D V-CAM + Кр. NX 12 GW '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Forza 50D V-CAM + Кр. NX 12 GW '24

Код товару: 994 573
Артикул: RAMPX01
23 249.00 грн
30 996.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Forza 50D V-CAM — встановлюють новий стандарт для просунутого карвінгу. Збільшені розміри в поєднанні з Oversize Sidecut підтримують сильний кут нахилу та контроль у кожному повороті. У поєднанні з перевіреною на перегонах конструкцією, ця інноваційна форма дозволяє вам котитися між поворотами з повним кутом і максимальним задоволенням.

Перевірений на перегонах демпферний сердечник із сертифікованої PEFC деревини тополі обмежує вібрацію, забезпечуючи стабільність та екологічну безпеку.

Особливість:
 • Збалансована гнучкість, повна потужність
  Матриця з V-подібного вуглецевого сплаву створює баланс гнучкості, зчеплення з дорогою та поглинання вібрацій для максимальної потужності.
 • Підсилювач керма
  Широкі та довгі рульові стрічки Oversize Sidecut забезпечують максимальну керованість у повороті.
 • Максимальний контроль канта
  Прямокутна конструкція боковини забезпечує перевірене перегонами зчеплення, точність та потужність.
 • Преміальне, довговічне покриття
  Наш високоякісний жорсткий верхній шар та інтегрований захист наконечника максимізують довговічність та покращують графіку, щоб продовжити термін служби ваших лиж.
 • Ковзання за будь-яких умов
  Sintered Black Base чорна основа для всебічного ковзання та довговічності.
 • Створено з використанням зеленої енергії
  Вироблено на нашому заводі в Артесі, Іспанія, який працює на відновлюваній зеленій енергії.


Радіус, м 14 (171)
Геометрія, мм 128-75-111
Ростовки,які випускаються,см 150 157 164 171 179
Кріплення NX 12 KONECT GW B80 BLK YELW
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

V-Carbon Alloy Matrix - Форма «V» нового шару V-Carbon Alloy Matrix забезпечує ідеальний баланс гнучкості, щоб зберегти правильну лінію в складних умовах. Волокно CAM забезпечує потужність, поглинання вібрації та зчеплення з краєм, тоді як канавка вздовж листа забезпечує більш жорсткий поздовжній вигин. Штампувальне волокно генерує явище механічної анізотропії.


Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Piste Rocker - Розроблений для точності на трасі, профіль On Trail Rocker має традиційний вигин на 95% довжини лиж для вибухової потужності, чіпкого зчеплення з кантами та ледь помітним рокером на кінчику (5%) для легшого входження в поворот та керування ним.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Mini cap Rectangular Sidewall - Конструкція має горизонтальне розшарування матеріалів з сердечника (дерево, скловолокно, метал і т. д.) І вертикальні бічні стінки повної довжини з невеликим верхнім листом, скошеним до краю для підвищення довговічності.

Premium Hardtop - пропонує безкомпромісну міцність верхнього листа та насиченість графіки для захисту та продовження терміну служби ваших лиж.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Forza 50D V-CAM + Кр. NX 12 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати