X
Гірські лижі Rossignol Forza 60D V-Ti + Кр. NX 12 GW '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Forza 60D V-Ti + Кр. NX 12 GW '24

Код товару: 018 404
Артикул: RAMPS01
26 999.00 грн
35 998.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Forza 60D V-Ti — Чисте зачеплення та повний кут для досвідчених лижників. Лижі встановлюють новий стандарт для просунутого карвінгу. Збільшені розміри в поєднанні з Supersize Sidecut підтримують агресивний кут повороту та максимальний контроль завдяки високошвидкісним дугам. У поєднанні з перевіреною гоночною конструкцією, ця інноваційна форма дозволяє вам літати від повороту до повороту з повною віддачею, повним контролем та максимальним задоволенням від катання.

Перевірена на перегонах амортизаційний сердечник з деревини тополі, сертифікований PEFC, обмежує вібрації, забезпечуючи перевірену на перегонах стабільність з акцентом на екологічність.

Особливість:
 • Впевнена стабільність, повний контроль
  Запатентована Rossignol технологія Line Control Technology усуває протилежний вигин, забезпечуючи стабільність за будь-яких умов.
 • Максимальний контроль над краями
  Прямокутна конструкція боковини забезпечує перевірене перегонами зчеплення, точність та потужність.
 • Плавний, потужний хід
  Титанова балка поглинає вібрацію та передає енергію на лижі.
 • Повна, точна потужність
  Посилений торсіонний наконечник Transfer Reinforced Torsion Tip створює точну, повну передачу потужності через наконечник.
 • Кермо з підсилювачем
  Надвеликий Sidecut з широкими розмірами та більшою довжиною забезпечує максимальну потужність рульового керування в повороті.
 • Преміальне, довговічне покриття
  Наш верхній лист Premium Hardtop та інтегрований Tip Protector максимізують довговічність та покращують графіку, щоб подовжити термін служби ваших лиж.
 • Ковзання за будь-яких умов
  Спечена чорна основа для всеохоплюючого ковзання та довговічності.
 • Створено з використанням зеленої енергії
  Вироблено на нашому заводі в Артесі, Іспанія, який працює на відновлюваній зеленій енергії.


Радіус, м 13 (171)
Геометрія, мм 130-75-112
Ростовки,які випускаються,см 156 164 171 179
Кріплення NX 12 KONECT GW B80 BLK YELW
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

RTT (Reinforced Torsion Tip - посилений торсіонний наконечник) - це технологія, адаптована та розроблена для цього нового типу сучасних лиж з екстремально широкими наконечниками. Дійсно, при ширині наконечника 130 мм або більше, щоб зберегти точність і повне зчеплення, ми повинні посилити бічну деформацію передньої частини лижі. Особлива форма "краватки" шару Titanal вбудована у частину наконечників для кращого зчеплення та передачі потужності.

V-Titanal - V-подібна форма нового шару Titanal  забезпечує ідеальний баланс лиж, що дозволяє тримати правильну лінію в складних умовах. Титановий ламінат оптимізує вологість і стабільність, крім того, канавка по всьому листу забезпечує жорсткіший поздовжній вигин. Штампування породжує явище механічної анізотропії.

Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Piste Rocker - Розроблений для точності на трасі, профіль On Trail Rocker має традиційний вигин на 95% довжини лиж для вибухової потужності, чіпкого зчеплення з кантами та ледь помітним рокером на кінчику (5%) для легшого входження в поворот та керування ним.

Mini cap Rectangular Sidewall - Конструкція має горизонтальне розшарування матеріалів з сердечника (дерево, скловолокно, метал і т. д.) І вертикальні бічні стінки повної довжини з невеликим верхнім листом, скошеним до краю для підвищення довговічності.

Premium Hardtop - пропонує безкомпромісну міцність верхнього листа та насиченість графіки для захисту та продовження терміну служби ваших лиж.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

V-Carbon Alloy Matrix - Форма «V» нового шару V-Carbon Alloy Matrix забезпечує ідеальний баланс гнучкості, щоб зберегти правильну лінію в складних умовах. Волокно CAM забезпечує потужність, поглинання вібрації та зчеплення з краєм, тоді як канавка вздовж листа забезпечує більш жорсткий поздовжній вигин. Штампувальне волокно генерує явище механічної анізотропії.


Titanal Beam - забезпечує необхідну потужність під стопою та покращує зчеплення з поверхнею по всій довжині лижі.

Supersized Sidecut - Більш ніж 130 мм полотно. Гірські лижі нового покоління значно збільшилися в об'ємі та робочій поверхні.
Вони також трохи довші за розміром. Боковий виріз має важливе значення для цих нових лиж, особливо для наконечників, які для покращення керованості на поворотах мають збільшений розмір. 
Вважається, що наконечники "SuperShaped" є рівними, якщо вони більші за 130 мм.
Відчуття незрівнянні та унікальні. Side Cut - ваш друг!


LCT (Line Control Technology) - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Forza 60D V-Ti + Кр. NX 12 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати