X
Rossignol Fun Girl (100-130) + Кр. KID-X 4 '20
Купити

Rossignol Fun Girl (100-130) + Кр. KID-X 4 '20

Код товару: 251 332
Артикул: RAIJY02/RRI02JY
Доставка
4 614.12 грн
8 056.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Fun Girl - це легкі лижі початкового-середнього рівня, покликані допомогти дітям освоїти базові навички. Збалансована геометрія дозволяє легко задавати поворот і впевнено передавати зусилля на канти, так що прогрес не змусить себе чекати. Рівень жорсткості цієї моделі залежить від ростовки лижі, так що будь-який підростаючий райдер зможе підібрати підходящий для себе варіант.

Радіус, м 10
Геометрія, мм 108-67-94
Ростовки,які випускаються,см 100 / 110 / 120 / 130
Кріплення KID-X 4
Рік 19 - 20

  • CAP - силовий несучий профіль, закриваючий сердечник. Забезпечує необхідну передачу сил на кант лижі і захищає сердечник від механічних пошкоджень при катанні.


  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

HD Core - це революційно новий високощільний сердечник, легший і більш стабільний в порівнянні з традиційною тополею, врівноважує віброгасіння, стійкість, а також живу, динамічну мобільність і потужність для змішаних снігових умов і мінливої місцевості.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Fun Girl (100-130) + Кр. KID-X 4 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати