X
Rossignol Fun Girl (130-150) + Кр. XPRESS JR 7 '20
Купити

Rossignol Fun Girl (130-150) + Кр. XPRESS JR 7 '20

Код товару: 251 329
Артикул: RAIJY01/RRI01JY
Доставка 1-4 дні
5 199.12 грн
9 158.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Fun Girl - це легкі лижі початкового-середнього рівня, покликані допомогти дітям освоїти базові навички. Збалансована геометрія дозволяє легко задавати поворот і впевнено передавати зусилля на канти, так що прогрес не змусить себе чекати. Рівень жорсткості цієї моделі залежить від ростовки лижі, так що будь-який підростаючий райдер зможе підібрати підходящий для себе варіант.

Радіус, м 10
Геометрія, мм 108-67-94
Ростовки,які випускаються,см 130 / 140 / 150
Кріплення XPRESS JR 7 B83 White Silver
Рік 19 - 20

  • CAP - силовий несучий профіль, закриваючий сердечник. Забезпечує необхідну передачу сил на кант лижі і захищає сердечник від механічних пошкоджень при катанні.


  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

HD Core - це революційно новий високощільний сердечник, легший і більш стабільний в порівнянні з традиційною тополею, врівноважує віброгасіння, стійкість, а також живу, динамічну мобільність і потужність для змішаних снігових умов і мінливої місцевості.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Fun Girl (130-150) + Кр. XPRESS JR 7 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати