X
Rossignol Hero Elite HP + Кр. NX 12 Konect '18
Купити

Rossignol Hero Elite HP + Кр. NX 12 Konect '18

Код товару: 245 483
Артикул: RAGBP01/RRG02BP
Доставка 1-4 дні
11 399.01 грн
20 665.84 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

 Rossignol Hero Elite HP - точні та чудово збалансовані лижі для технічних трасових лижників. Технологія Prop Tech забезпечує більш адаптивну торсійну жорсткість для посилення контролю, гладкого входу в поворот і відмінну енергопередачу,  також має покращені канти.

 Рокер Power Turn прискорює ініціацію повороту - більше агресивних ліній, висока стабільність і міць, призначена для коротких і широких дуг. Потужна, точна і добре збалансована карвінгова машина. Hero Elite HP призначені для прихильників доглянутих схилів, коротких та середніх дуг та швидкісного карвінгу.

Радіус, м 14
Геометрія, мм 122 - 68 - 104
Ростовки,які випускаються,см 156 / 161 / 166 / 171
Кріплення NX 12 Konect DUAL WTR B80
Рік 17-18

  • Cascade Tip - Змінювальна довжина ламінатів з фібергласа і метала, розташованих зігзагом на кінцях лиж, робить кінці лижі легшими і дозволяє контролювати перекручування кінців, пом'якшуючи початок повороту і покращуючи контакт канта з поверхнею. Полегшений носок покращує перенесення ваги в повороті, прискорює і полегшує входження в поворот.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Mini cap Rectangular Sidewall - Конструкція має горизонтальне розшарування матеріалів з сердечника (дерево, скловолокно, метал і т. д.) І вертикальні бічні стінки повної довжини з невеликим верхнім листом, скошеним до краю для підвищення довговічності.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Hero Elite HP + Кр. NX 12 Konect '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати