X
Гірські лижі Rossignol Hero Elite LT Ti + Кр. NX 12 GW '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Hero Elite LT Ti + Кр. NX 12 GW '22

Код товару: 015 290
Артикул: RAJLC02/RRJ04LC
20 149.00 грн
31 078.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Hero Elite LT Ti - це модель для технічних трасових лижників і любителів великих швидкостей, створена на основі моделей для слалому-гіганта. Технологія Line Control Technology в поєднанні з більш вузькою 71 мм талією і подовженим бічним вирізом оптимізує те, з якою швидкістю спортсмен може переносить вагу з одного канта на інший і робить передачу зусилля більш точною і ефективною. Технологія LCT дозволяє позбутися від небажаних вібрацій, надати лижам максимальну стабільність і оптимізувати траєкторію повороту для того, щоб ви повністю контролювали свою лінію.

Радіус, м 18 m (182) / 17 m (177) 16 m (172) / 15 m (167)
Геометрія, мм 119-71-101
Ростовки,які випускаються,см 167 / 172 / 177 / 182
Кріплення NX 12 GW
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Cascade Tip - Змінювальна довжина ламінатів з фібергласа і метала, розташованих зігзагом на кінцях лиж, робить кінці лижі легшими і дозволяє контролювати перекручування кінців, пом'якшуючи початок повороту і покращуючи контакт канта з поверхнею. Полегшений носок покращує перенесення ваги в повороті, прискорює і полегшує входження в поворот.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


LCT (Line Control Technology) - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Hero Elite LT Ti + Кр. NX 12 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати