X
Гірські лижі Rossignol Hero Elite MT CA + Кр. NX 12 GW '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Hero Elite MT CA + Кр. NX 12 GW '22

Код товару: 749 536
Артикул: RAJLD02/RRJ03LD
16 899.00 грн
25 830.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Hero Elite MT CA - потужні, точні та ідеально збалансовані лижі для пристрасних любителів слалому, що поєднують в собі технологічність слаломних і підвищений комфорт трасових моделей. Технологія Line Control Technology в поєднанні з більш широкою 74 мм талією і бічним вирізом в стилі лиж для слалому-гіганта оптимізує комфорт, точність передачі зусилля і баланс цієї лижі. Технологія LCT дозволяє позбутися небажаних вібрацій, надати лижі максимальну стабільність і оптимізувати траєкторію повороту для того, щоб ви повністю контролювали свою лінію.

Радіус, м 16 m (183) / 15 m (175) 14 m (167) / 13 m (159)
Геометрія, мм 123-74-109
Ростовки,які випускаються,см 159 / 167 / 175 / 183
Кріплення NX 12 GW
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


LCT (Line Control Technology) - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.


  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.


Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Hero Elite MT CA + Кр. NX 12 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати