X
Rossignol Hero Elite ST Ti + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19
Купити

Rossignol Hero Elite ST Ti + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19

Код товару: 230 585
Артикул: RRH03LA/RAHLA02
Доставка 1-4 дні
16 249.27 грн
28 999.08 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Hero Elite ST Ti (Konect) Спортивні слаломні лижі для технічно підготовлених гірськолижників. Абсолютно нова LCT технологія разом з 68мм талією і коротко радіусним бічним вирізом забезпечують швидке перекантовування і хватку кантів. LCT забезпечує відмінне віброгасіння і стабільність для точного ведення дуги.


Радіус, м 13 m (167)
Геометрія, мм 122 - 68 - 104
Ростовки,які випускаються,см 157 / 162 / 167 / 172
Кріплення SPX 12 Konect Dual B80 Black Icon
Рік 18-19

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Woodcore - дерев'яний несучий сердечник забезпечує лижам жорсткість і довговічність. Rossignol використовує в своїх лижах сердечники із вертикально розміщених елементів, що гарантує високу однорідність і вийняткову жорсткість. В деяких моделях використовують комбіновані деревяні сердечники з деяких порід деревини, що дозволяє задовільнити потреби конкретної лижі.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, побудована із дерев'яним сердечником, бічними стінками під кутом 30 градусів, скловолокном і високотехнологічним ламінатом. Minicap зміцнює верхню частину лижі від розщеплення. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • TPX - нова пластина (для верхніх моделей лиж), посилена металом - найкраща жорсткість на кручення для більшої продуктивності і точності. Сумісна з усіма кріпленнями TPI2. Поздовжня силова конструкція (балка) комбінується з Twin VAS (матеріал Visco) для гасіння вібрації на кінцях платформи. Легке регулювання кріплень на платформі (центрування, розмір черевика) - кріплення ковзають по платформі TPX без додаткового інструменту.


  • Cascade Tip - Ця специфічна конструкція створення носка лижі включає в себе активізації кінцевих точок двох верхніх шарів, один - метал та інші скловолокна. Метою є зниження інерції носка і ваги. Ця конструкція забезпечує кращий контроль над передньою частиною лижі, для більш ефективного зчеплення і дуже високої точності в поворотах.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Hero Elite ST Ti + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати