X
Гірські лижі Rossignol Hero Elite ST Ti + Кр. NX 12 Konect GW '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Hero Elite ST Ti + Кр. NX 12 Konect GW '22

Код товару: 749 508
Артикул: RAJLX02/RRJ04LX
Доставка 1-4 дні
18 749.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Hero Elite ST Ti - це модель для технічних трасових лижників і любителів великих швидкостей, створена на основі моделей для слалому. Технологія Line Control Technology в поєднанні з більш вузькою 68 мм талією і коротким бічним вирізом оптимізує те, з якою швидкістю спортсмен може переносити вагу з одного канта на інший і робить передачу зусилля більш точною і ефективною. Технологія LCT дозволяє позбутися небажаних вібрацій, надати лижам максимальну стабільність і оптимізувати траєкторію повороту для того, щоб ви повністю контролювали свою лінію.

Радіус, м 14 m (172) / 13 m (167) 12 m (162) / 11 m (157)
Геометрія, мм 122 - 68 - 104
Ростовки,які випускаються,см 157 / 162 / 167 / 172
Кріплення NX 12 KONECT GW B80
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, побудована із дерев'яним сердечником, бічними стінками під кутом 30 градусів, скловолокном і високотехнологічним ламінатом. Minicap зміцнює верхню частину лижі від розщеплення. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • TPX - нова пластина (для верхніх моделей лиж), посилена металом - найкраща жорсткість на кручення для більшої продуктивності і точності. Сумісна з усіма кріпленнями TPI2. Поздовжня силова конструкція (балка) комбінується з Twin VAS (матеріал Visco) для гасіння вібрації на кінцях платформи. Легке регулювання кріплень на платформі (центрування, розмір черевика) - кріплення ковзають по платформі TPX без додаткового інструменту.


  • Cascade Tip - Ця специфічна конструкція створення носка лижі включає в себе активізації кінцевих точок двох верхніх шарів, один - метал та інші скловолокна. Метою є зниження інерції носка і ваги. Ця конструкція забезпечує кращий контроль над передньою частиною лижі, для більш ефективного зчеплення і дуже високої точності в поворотах.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Hero Elite ST Ti + Кр. NX 12 Konect GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати