X
Rossignol Hero J4 '20
Купити

Rossignol Hero J4 '20

Код товару: 252 056
Артикул: RBI5050
Доставка 1-4 дні
2 599.10 грн
3 960.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Hero J4 - готує дітей для гонок з акцентом на комфорт, продуктивність і теплоту. Конструкція корпусу призначена для вирішення проблемних областей прилягання і пропонує застібку з чотирьма пряжками для хорошої підтримки.

Індекс жорсткості 50
Ширина колодки, мм -
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець -
Кантінг -
Рік 19 - 20

  • Sensor Inside - технологія SENSOR базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціально відфрезеровані устілка із жорсткого пластика поміщається в частину підошови зовнішнього черевика Sensor Inside і дозволяють лижникові максимально швидко впливати на дві бічні ключові зони черевика при перекантуванні.


Sensor - Зовнішній черевик відображає основні принципи рівноваги устілки з трьома трьом контакту. Прямий контакт з трьома точками рівноваги стопи; великий палець, маленький палець і п'ята забезпечують безпрецедентну силу і відчуття снігу.

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Hero J4 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати