X
Шолом Rossignol Hero Slalom Impacts Black + Chinguard '24
Купити

Шолом Rossignol Hero Slalom Impacts Black + Chinguard '24

Код товару: 009 846
Артикул: RKLH105
7 499.00 грн
10 004.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Hero Slalom Impacts Black — Сучасний стиль та безкомпромісне протиударне покриття для одержимих швидкістю.

Hero Templar Impacts Sl — це легкий гоночний шолом у сучасному стилі з точною посадкою для максимального комфорту. Він оснащений технологією EPP Multi-Impact для збільшення строку служби без шкоди для посадки, ваги або аеродинаміки. Технологія R-fit дозволяє точно налаштувати посадку, у той час, як фіксовані вентиляційні канали підтримують постійну циркуляцію повітря без прямого контакту, щоб вам було прохолодно та комфортно.

Особливості:
  • Міцний захист: мультипроцесорна технологія EPP включає розширений поліпропілен, який збільшує довговічність протягом регулярного щоденного використання, що допомагає шолому довше зберігати захисні властивості поглинання ударів.
  • Точна посадка, повний дизайн корпуса: Race fit пропонує точну посадку, дизайн з порожнистою оболонкою та фіксованими вухами.
  • Регульована посадка: система Dial R-Fit забезпечує кращу підгонку та призначена для максимального комфорту, підтримки та захисту.
  • Вбудована циркуляція повітря: вентиляційні отвори працюють з вентиляційними каналами між шарами вкладишів, підтримують постійну циркуляцію повітря без холодних плям або прямого контакту з головою.

Зовнішня частина шолома EPP
Вентиляція PERMANENT
Вставки на вуха Rigid
Регулювання розміру R-Fit System
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Шолом Rossignol Hero Slalom Impacts Black + Chinguard '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати