X
Rossignol Hero World Cup 110 MEDIUM '18
Купити

Rossignol Hero World Cup 110 MEDIUM '18

Код товару: 242 731
Артикул: RBG1050
Доставка 1-4 дні
6 599.28 грн
12 999.03 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

 Rossignol Hero World Cup 110 - спортивні, потужні, високоефективні гірськолижні черевики з дуже точною посадкою по нозі для спортсменів експертного рівня. Потужність та точність рівня World Cup надає технологія Sensor Fit та вузька колодка 100 мм.

 Використання спортивної технології Dual Core в конструкції черевика забезпечує динамічну віддачу і контроль над гнучкістю, що робить черевик звичайним продовженням вашої ноги для підвищеної точності і тотального контролю при поворотах. Більш комфортна зона носка поєднана з жорсткою п'яткою. Більш анатомічна зона гомілки для покращеного комфорту та теплообміну.


Індекс жорсткості 110
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 17-18
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

  • Last 100 mm - «medium» 100 мм Last пропонує точну, зручну посадку, зберігаючи контурну передню частину стопи, сильну чашку для п'ят і асиметричність ніг для чудового балансу продуктивності, комфорту і контролю.

Pre-shaped Full Custom T2 - черевик попередньо формований в області щиколотки для щільної, точної підгонки. Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T2 відрізняє двома окремими зонами bi-матеріалу, зона з високощільним матеріалами потрібна для кращої передачі енерігії, зона з матеріалом середньої щільності для комфорту і щільного прилягання до ноги.

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Hero World Cup 110 MEDIUM '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати