X
Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 110 Medium '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 110 Medium '22

Код товару: 248 798
Артикул: RBJ1050
Доставка
10 499.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Hero World Cup 110 Medium - Насолоджуйтесь гоночним контролем за допомогою Hero World Cup 110. Цей потужний високопродуктивний черевик, призначений для змагань на трасі. Hero оснащений вузькою колодкою 97 мм, що дозволяє чуйно контролювати самі технічні лижі. Розроблений в гонках зовнішній черевик, з двох матеріалів забезпечує динамічний відскок і гнучкість, робить його природним продовженням вашої ноги підвищуючи точність і контроль на кожному повороті.

Особливості:
  • Середня посадка з колодкою 100 мм добре збалансована між продуктивністю і комфортом.
  • DualCore технологія оболонки забезпечує цільову передачу енергії в зовнішній черевик, що призводить до більш швидкої реакції і контролю.
  • Попередньо сформований внутрішній чобіток призначений для щільного прилягання до кісточки і забезпечує анатомічну посадку всередині.

Індекс жорсткості 110
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • 97 mm Sensor Inside -  технологія Sensor базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціально відфрезерована устілка із жорсткого пластика поміщається в частину підошови зовнішнього черевика Sensor Inside і дозволяє лижникові максимально швидко впливати на дві бічні ключові зони черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 97 мм.

  • Raceliner - Присутній у моделях Sensor Inside (97 мм і 100 мм), гоночний внутрішній черевик пом'якшує тиск і забезпечує точну, технічну посадку завдяки анатомічній прокладці з піни високої щільності; в цільному язичку і області пальців; з самоформуючим язичком і плоскими швами, все це забезпечує неймовірно комфортну посадку і тепло.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 110 Medium '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати