X
Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 120 '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 120 '22

Код товару: 015 255
Артикул: RBJ1030
12 349.00 грн
18 860.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Hero World Cup 120 - це потужний високопродуктивний черевик, призначений для змагань на трасі. Hero оснащений вузькою колодкою 97 мм, що дозволяє чуйно контролювати надтехнічні лижі. Розроблений в гонках зовнішній черевик, з двох матеріалів забезпечує динаміку і гнучкість, робить його природним продовженням вашої ноги підвищуючи точність і контроль на кожному повороті.

Вузька посадка
Вузька посадка зі спортивною колодкою 97 мм з контурною передньою частиною стопи і щільною п'ятковою чашею для чудового балансу продуктивності, контролю та комфорту.

Краща керованість, краща посадка.
DualCore технологія оболонки забезпечує цільову передачу енергії в зовнішній черевик, що призводить до швидшої реакції і контролю.

Зручна анатомічна посадка.
Попередньо сформований внутрішній черевик призначений для щільного прилягання до кісточки і анатомічної посадки всередині.


Індекс жорсткості 120
Ширина колодки, мм 97
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Sensor Inside - Розроблена для гоночних черевик рівня Кубка світу, запатентована технологія Sensor Inside відрізняється більш вузькою платформою черевика, яка дає можливість трьом ключовим зонам рецепторів стопи перебувати в безпосередньому контакті з підошвою черевика для надзвичайної потужності, контролю та чутливості.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 120 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати