X
Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 130 '21
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 130 '21

Код товару: 749 710
Артикул: RBJ1020
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Rossignol Hero World Cup 130 - це потужний високопродуктивний черевик, призначений для змагань на трасі. Hero оснащений вузькою колодкою 100 мм, що дозволяє чуйно контролювати надтехнічні лижі. Розроблений в гонках зовнішній черевик, з двох матеріалів забезпечує динаміку і гнучкість, робить його природним продовженням вашої ноги підвищуючи точність і контроль на кожному повороті.

Вузька посадка
Вузька посадка зі спортивною колодкою 100 мм з контурною передньою частиною стопи і щільною п'ятковою чашею для чудового балансу продуктивності, контролю та комфорту.

Краща керованість, краща посадка.
DualCore технологія оболонки забезпечує цільову передачу енергії в зовнішній черевик, що призводить до швидшої реакції і контролю.

Зручна анатомічна посадка.
Попередньо сформований внутрішній черевик призначений для щільного прилягання до кісточки і анатомічної посадки всередині.


Індекс жорсткості 130
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Sensor Inside - Розроблена для гоночних черевик рівня Кубка світу, запатентована технологія Sensor Inside відрізняється більш вузькою платформою черевика, яка дає можливість трьом ключовим зонам рецепторів стопи перебувати в безпосередньому контакті з підошвою черевика для надзвичайної потужності, контролю та чутливості.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Hero World Cup 130 '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати