X
Rossignol Kiara 60 '18
Купити

Rossignol Kiara 60 '18

Код товару: 243 039
Артикул: RBF8250
Доставка 1-4 дні
3 299.02 грн
6 399.03 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

 Rossignol Kiara 70 жіночі гірськолижні черевики, які поєднують високий рівень комфорту, широку посадку черевика по нозі й відмінні робочі характеристики для катання по різноманітних схилах. Технологія Sensor поєднує колодку шириною 104 мм, при якій, забезпечується точне охоплення стопи, посилену підтримку в зоні п'яти та анатомічну форму піно наповнювача.

 Технологія Comfort Fit спрямована на мінімізацію впливів на проблемні точки ступень - має поліпшене охоплення стопи в зоні підйому, більш чітку сформовану зону щиколотки для виняткового комфорту, вільної циркуляції та збереження тепла. Це гірськолижні черевики для багатоцільового універсального катання широкого кола гірськолижниць.

Індекс жорсткості 60
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 35 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 17-18
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Women Liner - Висота манжети в жіночому черевику значно нижче. Тюльпаноподібна форма задньої сторони манжети забезпечує максимально комфортне охоплення жіночої ноги в зоні литок. Thinsulate(TM) або вовняний внутрішній черевик поєднаний з передньою зоною забезпечує тепло та комфорт протягом всього дня.  • 104 mm Sensor - технологія, яка базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціальна устілка Sensor дозволяє внутрішньому черевику прямо контактувати із зовнішнім черевиком в передній зоні миска черевика, що створює додаткову впевненість і чутливість черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 104 мм.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Kiara 60 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати