X
Гірськолижна маска Rossignol Maverick Sonar Blue '24
Купити

Гірськолижна маска Rossignol Maverick Sonar Blue '24

Код товару: 994 600
Артикул: RKKG202
3 299.00 грн
6 601.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Maverick Sonar - Окуляри забезпечують неперевершену оптику для дослідження всіх гір. Безкаркасний дизайн максимізує ваше поле зору, а преміальна оптика ZEISS із технологією SONAR і торичними лінзами забезпечує підвищення контрастності та чіткість рельєфу місцевості для будь-якої місцевості та погодних умов. Піна подвійної щільності та шарнірний ремінець дозволяють окулярам прилягати до вашої голови для комфортного, щормового інтерфейсу шолома. Окуляри містять тоновані лінзи S1 для слабкого освітлення для катання на лижах без освітлення та шторму.

Особливості:
  • Оптика преміум якості. Лінзи ZEISS забезпечують безкомпромісний зір в умовах мінливого освітлення та чудовий захист від ультрафіолетового випромінювання, щоб захистити ваші очі від шкідливого впливу сонця
  • Висококонтрастний зір. Технологія лінз SONAR від ZEISS Optics забезпечує покращену контрастність і яскравіші кольори в різних умовах освітлення для чіткішого сприйняття нерівних поверхонь і змін рельєфу.
  • Широке поле зору. Торичні лінзи ZEISS збільшують поле зору, зберігаючи при цьому низькопрофільну конструкцію для комфорту та сумісності з шоломом.
  • Витончений, сучасний стиль. Безрамковий дизайн зберігає витончений, сучасний вигляд і максимальне поле зору
  • Плоский світлий огляд. Світле просвітлення S1 забезпечує надійний зір при яскравому денному світлі та в умовах шторму

Візуальна передача світла (S0-S4) S1 - хмарно, сутінки

  • Toric Lens - Особливі бічний і вертикальний вигини збільшують бічний огляд, при цьому маска залишається компактною.

  • Optics by Carl Zeiss Vision - Оптика Carl Zeiss Vision гарантує точне сприйняття змін ландшафту і освітленості. Використання надзвичайно міцного, виготовленого методом вприскування полікарбонату забезпечує довгий термін служби. Абсолютний захист від ультрафіолету UV / A / B / C захищає ваші очі від шкідливого впливу сонячного випромінювання при будь-яких погодних умовах.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірськолижна маска Rossignol Maverick Sonar Blue '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати