X
Гірські лижі Rossignol Nova 10 + Кр. XPRESS W 11 GW '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Nova 10 + Кр. XPRESS W 11 GW '22

Код товару: 749 618
Артикул: RAILF01/RRI01LF
Доставка 1-4 дні
18 749.00 грн
25 461.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Nova 10 - Ці жіночі трасові лижі середньо-досконалого рівня елегантно поєднують в собі точність, маневреність та чисто жіночий стиль. Навіяна слаломна моделями конструкція з чуйною жорсткістю дозволяє вам плавно перетікати з одного канта на інший і зарізатися в чергову ідеальну дугу.

Радіус, м 14 m (167)
Геометрія, мм 123 - 74 - 109
Ростовки,які випускаються,см 53 /160 / 167
Кріплення XPRESS W 11 GW B83 Black Sparkle
Рік 21 - 22

  • Boost Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблений підхід. Завдяки нашій новій технології адаптивної жорсткості з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Boost Flex забезпечує найбільш точну і ефективну передачу зусилля для тих, кому важливі динаміка і продуктивність.

  • Lct soft - Запатентована технологія спочатку розроблена в слаломному відділі Rossignol, була адаптована для того, щоб забезпечувати більш плавну стабільність і контроль, але поведінкою яка більш прощає помилки. Технологія з більш м'яким ребром жорсткості посередині, інтегрованим від носка до п'яти лижі, дозволяє позбутися від зворотного вигину і забезпечити стійкість і стабільність, яка дозволить вам закладати будь-які лінії.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.


Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Nova 10 + Кр. XPRESS W 11 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати