X
Гірські лижі Rossignol Nova 14 + Кр. NX 12 GW '21
Купити

Гірські лижі Rossignol Nova 14 + Кр. NX 12 GW '21

Код товару: 749 615
Артикул: RAILE01/RRI01LE
Доставка 1-4 дні
23 999.00 грн
23 100.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Nova 14 - Ці жіночі трасові лижі середньо-досконалого рівня елегантно поєднують в собі точність, маневреність та чисто жіночий стиль. Навіяна слаломна моделями конструкція з чуйною жорсткістю дозволяє вам плавно перетікати з одного канта на інший і зарізатися в чергову ідеальну дугу.

Радіус, м 14 m (167) 13 m (160) / 11 m (153)
Геометрія, мм 123 - 74 - 109
Ростовки,які випускаються,см 153 / 160 / 167
Кріплення NX 12 GW
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Boost Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблений підхід. Завдяки нашій новій технології адаптивної жорсткості з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Boost Flex забезпечує найбільш точну і ефективну передачу зусилля для тих, кому важливі динаміка і продуктивність.

  • Lct soft - Запатентована технологія спочатку розроблена в слаломному відділі Rossignol, була адаптована для того, щоб забезпечувати більш плавну стабільність і контроль, але поведінкою яка більш прощає помилки. Технологія з більш м'яким ребром жорсткості посередині, інтегрованим від носка до п'яти лижі, дозволяє позбутися від зворотного вигину і забезпечити стійкість і стабільність, яка дозволить вам закладати будь-які лінії.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Nova 14 + Кр. NX 12 GW '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати