X
Гірські лижі Rossignol Nova 2 + Кр. Xpress W 10 '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Nova 2 + Кр. Xpress W 10 '24

Код товару: 251 265
Артикул: RAKLI02
14 249.00 грн
18 983.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Nova 2 — Катайтеся з упевненістю. Жіночі лижі Nova 2 пропонують грайливі характеристики для лижників початкового рівня. Вони налаштовані так, щоб новачки відчували себе спокійно та з легкістю розпочинали повороти, щоб навчання йшло легко та приносило задоволення. Легкий сердечник зменшує його вагу на 20% в порівнянні зі стандартними лижами, має гарні показники маневреності, а посилене верхнє покриття забезпечує їм чудовий вигляд. 

Розслаблене, легке керування. Профіль лиж Assist Flex адаптований для лижників початкового рівня. 

Чуйна маневреність. Oversize Sidecut забезпечує впевненість на швидкості для чутливого та передбачуваного початку повороту. Збалансована продуктивність. Poplar Core забезпечує баланс між вагою, жорсткістю та гнучкістю. 

Довговічність верхнього шару. Верхнє покриття Premium Hardtop забезпечує максимальну міцність і покращує графіку, щоб подовжити термін служби ваших лиж.

Радіус, м 12 m (152)
Геометрія, мм 122 - 75 - 108
Ростовки,які випускаються,см 136 / 144 / 152 / 160
Кріплення XPRESS W 10 GW B83 WHT/SPARKLE
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Assist Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблене катання. Завдяки новій технології адаптивної жорсткості Adaptive Flex з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Assist Flex - мінімальна жорсткість для тих, хто цінує комфорт і простоту в управлінні.

  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

LCT (Line Control Technology) - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.


Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Piste Rocker - Розроблений для точності на трасі, профіль On Trail Rocker має традиційний вигин на 95% довжини лиж для вибухової потужності, чіпкого зчеплення з кантами та ледь помітним рокером на кінчику (5%) для легшого входження в поворот та керування ним.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Nova 2 + Кр. Xpress W 10 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати