X
Гірські лижі Rossignol Nova 6 + Кр. Xpress W 11 '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Nova 6 + Кр. Xpress W 11 '24

Код товару: 248 546
Артикул: RAKLK01
19 499.00 грн
25 994.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Famous 6 — Насолоджуйтеся впевненим катаням та витонченими дугами на жіночих лижах Nova 6. Їх дизайн, натхненний гонками, налаштований на те, щоб забезпечити лижницям середнього та просунутого рівня впевненість у розширенні своїх навичок катання завдяки контролю над кантами лиж та легкій їх маневреності, щоб мати можливість катання на лижах цілий день. Легка серцевина зменшує вагу на 20% в порівнянні зі стандартними лижами та має гарні показники маневреності, а посилене верхнє покриття забезпечує їм чудовий вигляд. 

Доступна, адаптивна гнучкість. Active Flex пропонує відчуття швидкої реакції для інтуїтивно зрозумілого керування лижами. 

Чуйна маневреність. Oversize Sidecut забезпечує впевненість на швидкості для чутливого та передбачуваного початку повороту. Збалансована продуктивність. Poplar Core забезпечує баланс між вагою, жорсткістю та гнучкістю. 

Довговічність верхнього шару. Верхнє покриття Premium Hardtop забезпечує максимальну міцність і покращує графіку, щоб подовжити термін служби ваших лиж.

Радіус, м 13 m (163)
Геометрія, мм 126 - 74 - 110
Ростовки,які випускаються,см 142 / 149 / 156 / 163
Кріплення XPRESS W 11 GW B83 BK/SPKL
Рік 23 - 24

  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tip - Полегшені носок та п'ятка, щоб легше ініціювати поворот, зберігаючи при цьому максимальну стабільність під час повороту - це робить лижі більш грайливими та одночасно більш точною.

  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Nova 6 + Кр. Xpress W 11 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати