X
Rossignol Nova 6 + Кр. XPRESS W 11 GW '20
Купити

Rossignol Nova 6 + Кр. XPRESS W 11 GW '20

Код товару: 251 257
Артикул: RAILJ02/RRI02LJ
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Rossignol Nova 6 - Ці лижі для прогресуючих лижниць зроблять катання комфортним, а управління - інтуїтивно зрозумілим. Чуйна жорсткість і плавність управління дозволять вам з кожним новим поворотом відточувати свої навички і наближати себе до ідеальної карвінгової технології катання.

Радіус, м 13 m (163) / 12 m (156) 11 m (149) / 10 m (142)
Геометрія, мм 126 - 74 - 110
Ростовки,які випускаються,см 142 / 149 / 156 / 163
Кріплення XPRESS W 11 GW B83 Black Sparkle
Рік 19 - 20

Active Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблене катання. Завдяки новій технології адаптивної жорсткості Adaptive Flex з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Active Flex надає лижам інтуїтивно зрозумілу продуктивність і контроль протягом усього дня.

LCT (Line Control Technology) - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.


  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.


Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Nova 6 + Кр. XPRESS W 11 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати