X
Гірські лижі Rossignol Nova 8 CA + Кр. XPRESS W 11 GW '22
Купити

Гірські лижі Rossignol Nova 8 CA + Кр. XPRESS W 11 GW '22

Код товару: 251 253
Артикул: RAILH02/RRI02LH
Доставка 1-4 дні
14 249.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Nova 8 CA - це елегантна суміш точності, маневреності і чисто жіночого стилю для просунутих лижниць. Навіяна слаломними моделями конструкція Carbon Alloy Matrix поєднує в собі точність передачі зусилля і невимушену маневреність, щоб ви могли плавно керувати лижею і закладати ідеальні дуги.

Радіус, м 13 m (163) / 12 m (156) 11 m (149) / 10 m (142)
Геометрія, мм 126 - 74 - 110
Ростовки,які випускаються,см 142 / 149 / 156 / 163
Кріплення XPRESS W 11 GW B83 White Sparkle
Рік 21 - 22

Active Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблене катання. Завдяки новій технології адаптивної жорсткості Adaptive Flex з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Active Flex надає лижам інтуїтивно зрозумілу продуктивність і контроль протягом усього дня.

  • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

  • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Nova 8 CA + Кр. XPRESS W 11 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати