X
Гірські лижі Rossignol Nova 8 Ca + Кр. Xpress W 11 '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Nova 8 Ca + Кр. Xpress W 11 '24

Код товару: 249 625
Артикул: RAKLK02
21 749.00 грн
28 987.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Nova 8 Ca — Володівши стилем, жіночі Nova 8 пропонують досвідченим лижницям ідеальні лижі для насолодження катанням по трасі протягом усього дня. Конструкція, наповнена карбоном і натхненна гонками, налаштована на забезпечення контролю та легкого закантування на будь-якій швидкості. Їх збалансоване відчуття дає вам змогу впевнено тримати дугу катання, а міцне верхнє покриття забезпечує їм чудовий вигляд. 

Доступний, адаптивний Flex. Active Flex пропонує відчуття швидкої реакції для інтуїтивно зрозумілого керування лижами. 

Чуйна маневреність. Oversize Sidecut забезпечує впевненість на швидкості для чутливого та передбачуваного початку повороту. 

Збалансована продуктивність. Серцевина лиж з деревини тополі забезпечує баланс між вагою, жорсткістю та гнучкістю лиж. 

Довговічність верхнього шару. Верхнє покриття Premium Hardtop забезпечує максимальну міцність і покращує графіку, щоб подовжити термін служби ваших лиж.

Радіус, м 13 m (163)
Геометрія, мм 126 - 74 - 110
Ростовки,які випускаються,см 142 / 149 / 156 / 163
Кріплення XPRESS W 11 GW B83 WHT/SPARKLE
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Active Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблене катання. Завдяки новій технології адаптивної жорсткості Adaptive Flex з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Active Flex надає лижам інтуїтивно зрозумілу продуктивність і контроль протягом усього дня.

Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

LCT (Line Control Technology) - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.


Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність, це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту зі стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.
Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

Piste Rocker - Розроблений для точності на трасі, профіль On Trail Rocker має традиційний вигин на 95% довжини лиж для вибухової потужності, чіпкого зчеплення з кантами та ледь помітним рокером на кінчику (5%) для легшого входження в поворот та керування ним.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Nova 8 Ca + Кр. Xpress W 11 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати