X
Rossignol Nova 2 + Кр. XPRESS W 10 '20
Купити

Rossignol Nova 2 + Кр. XPRESS W 10 '20

Код товару: 251 265
Артикул: RAILI04/RRI05LI
Доставка 1-4 дні
8 449.15 грн
14 592.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Nova 2 - Ці жіночі лижі для лижниць початківців. Зроблять катання комфортним, а управління - інтуїтивно зрозумілим. Елегантне поєднання точності, маневреності і чисто жіночого стилю дозволять вам насолодитися невимушеним карвінгом, а невелика жорсткість допоможе плавно перетікати з канта на кант і відточувати навички катання по трасах.

Радіус, м 13 m (160) / 12 m (152) 11 m (144) / 10 m (136)
Геометрія, мм 122 - 74 - 108
Ростовки,які випускаються,см 136 / 144 / 152 / 160
Кріплення XPRESS W 10 B83 White Sparkle
Рік 19 - 20

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

  • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

Assist Flex - Деякі вважають за краще ганяти по повній, в той час як іншим до душі більш розслаблене катання. Завдяки новій технології адаптивної жорсткості Adaptive Flex з трьома унікальними профілями жорсткості (Boost, Active, Assist) любий лижник зможе підібрати лижі під себе і отримати «те саме» відчуття від катання. Assist Flex - мінімальна жорсткість для тих, хто цінує комфорт і простоту в управлінні.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Nova 2 + Кр. XPRESS W 10 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати