X
Rossignol Pure 70 '18
Купити

Rossignol Pure 70 '18

Код товару: 243 191
Артикул: RBF2350
Доставка 1-4 дні
5 099.19 грн
8 411.70 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 2 міс. від виробника
Таблиця розмірів

 Rossignol Pure 70 Абсолютно нова модель черевиків для жінок Pure 70 з оптимізованою конструкцією забезпечує високоефективну потужність енергопередачі, точність і комфорт для гірськолижниць.

 Ширина колодки 102 мм забезпечує точну, анатомічну посадку по нозі, в той час як новий внутрішній черевик з технологією Custom OptiSensor дозволяє забезпечити точну підгонку черевика для найкращого комфорту, тепла і підтримки ноги.
Черевик сконструйований таким чином, щоб забезпечити оптимальну посадку ноги, яку можна адаптувати відповідно до вимог кожної лижниць.

 Нова аеродинамічна технологія Sensor Blade зменшує вагу черевика, зберігаючи при цьому максимальну передачу енергії безпосередньо на лижу для безпрецедентної точності і потужності катання.

Індекс жорсткості 70
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 17-18
Гарантія 2 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pure 70 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати