X
Черевики гірськолижні Rossignol Pure 70 '24
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Pure 70 '24

Код товару: 994 547
Артикул: RBL2350
11 249.00 грн
15 006.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Pure 70 — Правильна посадка. Правильна гнучкість. Жіночі гірськолижні черевики Rossignol Pure 70 забезпечують комфорт, гнучкість та контроль під час катання протягом усього дня. Колодку Sensor Blade розроблено для зменшення ваги та ефективної передачі енергії безпосередньо на лижі. Спеціальна жіноча колодка довжиною 102 мм забезпечує зручну посадку для комфортного катання протягом усього дня. Регульований гнучкий вигин дозволяє налаштувати продуктивність відповідно до вашого стилю катання. Утеплені вкладиші Wintherm® налаштовуються для максимального комфорту та тепла.

Регулярна посадка
Спеціальна жіноча посадка з довжиною колодки 102 мм для рекреаційного катання та комфорту протягом усього дня.

Оптимізована передача енергії
Конструкція корпусу Sensor Blade зменшує вагу, водночас ефективно передаючи потужність через передню частину черевика на лижу

Регульований Flex
Просте регулювання заднього хребта забезпечує більший діапазон гнучкості для індивідуального налаштування потужності, продуктивності та комфорту

Спеціальна жіноча колодка
Вкорочена тюльпаноподібна манжета усуває тиск на гомілку та литкові м'язи, підвищуючи комфорт та продуктивність.

Індивідуальний комфорт
Підкладка з індивідуальним приляганням має зони, що налаштовуються, для комфортної посадки з підвищеною підтримкою п'яти та м'якшою підкладкою в області щиколотки та підйому.

Ізольоване тепло
Утеплювач Wintherm® зупиняє втрату тепла та повертає тепло назад до його джерела

Оптимальна посадка та тепло
Безшовна носкова частина усуває точки тиску для оптимізації посадки та зменшує втрату тепла на 20%.

Сумісність з підошвою GRIPWALK® (продається окремо)
Підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і носок, що розгойдується, для більшого зчеплення з поверхнею.

Індекс жорсткості 70
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Generative Design Grid - Новий прогресивний підхід до проектування, заснований на даних, який використовує можливості програмного забезпечення генеративного проектування для створення ідеальної форми черевика. Нова оболонка Generative Design Grid, орієнтована на мінімізацію товщини стінок зовнішнього черевика для зменшення ваги і одночасного збільшення потужності і підтримки, найбільш ефективна комбінація цих параметрів.

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Regular Fit - Жіноча колодка 102 мм ідеально підійде для любительок зимового відпочинку на свіжому повітрі, яким важливі комфорт і надійна підтримка під час катання.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Pure 70 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати