X
Черевики гірськолижні Rossignol Pure Comfort 60 Black '21
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Pure Comfort 60 Black '21

Код товару: 750 132
Артикул: RBJ8250
5 549.31 грн
8 840.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Rossignol Pure Comfort 60 Black - забезпечує чудову потужність і точність завдяки зручній для бутфіттінгу конструкції. Корпус Sensor Blade спроєктований для зниження ваги і ефективної передачі енергії безпосередньо на лижі. Жіноча колодка 104 мм забезпечує комфорт протягом всього дня. Утеплений внутрішній чобіток для тепла і комфорту.

Relax Fit
Спеціально призначений для жінок, має ширину колодки 104 мм для катання на лижах і відпочинку протягом усього дня.

Оптимізована передача енергії
Конструкція корпусу Sensor Blade знижує вагу, ефективно передаючи потужність на лижу через передню частину черевика.

Регульована жорсткість.
Просте регулювання в задній частині черевика забезпечує більший діапазон гнучкості для індивідуальної потужності, продуктивності і комфорту.

Custom Comfort
Адаптується внутрішній чобіток для підвищення комфорту і підтримки

Легке тепло.
Внутрішній чобіток оброблений м'яким флісом Polar для більшого комфорту і тепла.

GRIPWALK® Сумісний (продається окремо)
Підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і косий носок для більш природного руху при ходьбі і збільшення зчеплення з дорогою

Індекс жорсткості 60
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Binjected Easy Entry - концепція легкого одягання черевиків, оболонка яких в області підйому ступні і зроблена з м'якого пластику, щоб забезпечити легке взування та точне облягання ноги.

Custom T4 - Частина черевика виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги. Версія T4 в наповненні має м'який Polyethelene для щільного комфортного прилягання.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Relax Fit - Жіноча колодка 104 мм створена для жінок, які люблять активний відпочинок на свіжому повітрі, але особливо цінують високий комфорт, а також для жінок з широкими стопами.

Sensor Matrix - Технологія оболонки що дозволяє поліпшити прилягання черевика до ноги, зменшити вагу і зберегти жорсткість для забезпечення високої продуктивності, точності і передачі енергії.

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

  • Dedicated Buckles - велика діагональна кліпса для черевиків жіночої серії Kiara, забезпечує більш зручне і комфортне відкритті на морозі (навіть у рукавичці). Привабливий зовнішній вигляд. Діагональний кут краще притягує п'яту при фіксації.


Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Pure Comfort 60 Black '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати