X
Черевики гірськолижні Rossignol Pure Elite 70 '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Pure Elite 70 '22

Код товару: 750 024
Артикул: RBJ2240
Доставка 1-4 дні
8 249.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Pure Elite 70 - Правильна посадка. Правильна пружність. Pure 70 забезпечує чудову потужність і точність завдяки зручній для бутфіттінгу конструкції. Корпус Sensor Blade спроєктований для зниження ваги і ефективної передачі енергії безпосередньо на лижі. Жіноча колодка 98 мм створена для щільного прилягання і повного контролю над ситуацією, а регульована жорсткість дозволяє налаштувати продуктивність відповідно до ваших потреб. Внутрішній чобіток з утеплювачем шерсті мериноса для забезпечення чудового комфорту і тепла.

Особливості:
  • Skinny Fit розроблений під жіночу анатомію ноги і має вузьку колодку 98 мм для кращого прилягання, міцності і контролю.
  • Конструкція корпусу Sensor Blade знижує вагу, ефективно передаючи потужність на лижу через передню частину черевика.
  • Просте регулювання в задній частині черевика забезпечує більший діапазон гнучкості для індивідуальної потужності, продуктивності і комфорту.
  • Більш коротка манжета в формі тюльпана усуває тиск навколо гомілки і литкових м'язів для підвищення комфорту і продуктивності.
  • Підкладка з мериносової вовни забезпечує тепло, повітря та контроль над запахом.
  • Підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і косий носок для більш природного руху при ходьбі і збільшення зчеплення з дорогою

Індекс жорсткості 70
Ширина колодки, мм 98
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Merino Wool - Природний терморегулятор з швидкими властивостями висихання, який забезпечує велику повітропроникність і контроль запаху, а також  неймовірний комфорт і тепло в будь-яких умовах.

Зберегти

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

Skinny Fit - вузька жіноча колодка 98 мм - вибір жінок з вузькими стопами або тих, кому потрібні більш продуктивні черевики.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Full Custom T3 - Внутрішня частина виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги, а зовнішній матеріал жорсткіший для збільшених точності і передачі енергії. Версія T3 в наповненні має Flexalon середньої щільності для щільного комфортного прилягання і хорошого контролю.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Pure Elite 70 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати