X
Rossignol Pure Confort Rental '19
Купити

Rossignol Pure Confort Rental '19

Код товару: 230 296
Артикул: RBI8530
Доставка
3 399.77 грн
6 138.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Pure Confort Rental - представляють ефективність, потужність, точність та комфорт. Середня ширина колодки 104 мм, надають точну анатомічну посадку, в той час як новий внутрішній черевик Custom надає точну кастомізацію по вашій нозі для виключного комфорту, тепла та підтримки. Моноконструкція та флекс що налаштовується допоможуть будь якій лижниці ідеально підігнати черевик.

Індекс жорсткості 60
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 18 - 19

  • Custom Liner Оptisensor Women - внутрішні черевики Оptisensor представляють унікальну запатентовану технологію, забезпечуючи новий рівень оптимізованого комфорту, тепла і фіксації. Більш жорсткий матеріал в зоні п'яти збільшує підтримку і точність. Анатомічні області щиколотки оснащені м'яким наповнювачем, який приймає індивідуальну для кожного лижника форму для абсолютного комфорту в цій чутливій області.

  • Women Liner - Висота манжети в жіночому черевику значно нижче. Тюльпаноподібна форма задньої сторони манжети забезпечує максимально комфортне охоплення жіночої ноги в зоні литок. Thinsulate(TM) або вовняний внутрішній черевик поєднаний з передньою зоною забезпечує тепло та комфорт протягом всього дня.  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
Merino Wool
  • 102mm Sensor Blade  • Thinsulate® Insulation - відмінна теплоізоляція завдяки використання Thinsulate®, технологічного волокна розробленого компанією 3M. Дослідження проведені в лабораторії показали, що  Thinsulate® забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості в наш час на ринку. Дуже тонкі волокна - забезпечують відмінний комфорт та зберігають тепло.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pure Confort Rental '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати