X
Rossignol Pursuit 700 Ti + Кр. NX 12 KONECT DUAL WTR B80 '18
Купити

Rossignol Pursuit 700 Ti + Кр. NX 12 KONECT DUAL WTR B80 '18

Код товару: 242 620
Артикул: RAGBZ02/RRG04BZ
11 999.17 грн
22 999.02 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Rossignol Pursuit 700 Ti призначені для карвінгових спусків по підготовлених трасах гірськолижників експертного рівня.

 Технології Power Turn Rocker і Prop Tip забезпечують легкий вхід в поворот і стабільне ведення дуги протягом усього спуску. Технологія Prop Tip забезпечує адаптивну торсійну жорсткість за рахунок перфорованого носка лижі і п'яти. Це покращує характеристики вібропогашення і еластичності лижі Pursuit 700, а також збільшує зону контакту канта з поверхнею при обгинанні рельєфу.

 73 мм талія лижі Rossignol Pursuit 700 дозволяє швидко і легко перекантовуватись, що одночасно з легкою конструкцією Minicap Sandwich зі складеним ламінатом, посиленим титаналом, забезпечує хорошу керованість і робить катання легким і комфортним. 100% Трасове катання.Радіус, м 15
Геометрія, мм 127 - 73 - 109
Ростовки,які випускаються,см 156 / 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення NX 12 KONECT DUAL WTR B80
Рік 17-18

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pursuit 700 Ti + Кр. NX 12 KONECT DUAL WTR B80 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати