X
Rossignol Pursuit 800 TI CAM + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19
Купити

Rossignol Pursuit 800 TI CAM + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19

Код товару: 248 341
Артикул: RRH03BZ/RAGBZ01
Доставка 1-4 дні
14 949.13 грн
25 362.65 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Pursuit 800 Ti Cam призначені для карвінгового катання по підготовлених трасах гірськолижників експертного рівня. Технології Power Turn Rocker і Prop Tip забезпечують легкий вхід в поворот і стабільне ведення дуги протягом усього спуску. Технологія Prop Tip забезпечує адаптивну торсійну жорсткість за рахунок перфорованого носка лижі і п'яти. Це покращує характеристики віброгасіння і еластичності лижі, а також збільшує зону контакту канта з поверхнею при обгинанні рельєфу.

73 мм. талія лижі дозволяє швидко і легко перекантовуватись, що одночасно з легкою конструкцією MiniCap Sandwich зі складальним ламінатом, посиленим тітаналом, забезпечує хорошу керованість і робить катання легким і комфортним. 100% Трасове катання.


Радіус, м 15 m (177)
Геометрія, мм 127 - 73 - 109
Ростовки,які випускаються,см 163 / 170 / 177 / 184
Кріплення SPX 12 Konect Dual B80 Black Yellow
Рік 18 - 19

  • Carbon Alloy Matrix - це абсолютно нове волокно яке вступило нову еру матеріалів високої ефективності. Поєднання легкої ваги і дизайну з високими механічними властивостями, вуглецевий сплав Matrix підвищує продуктивність лиж в усіх напрямках, будь то з точки зору зчеплення і універсальності, точності і вседозволеності, або стабільності і маневреності. Вуглецевий сплав Matrix є результатом розумної суміші вуглецевого волокна і базальтового волокна. Вуглець забезпечує легкість і потужність передачі, в той час як базальт це амортизуючі і стабілізуючі властивості.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pursuit 800 TI CAM + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати