(067) 444-00-88
(099) 389-00-88
(093) 039-00-88
X
Rossignol Pursuit S Black Red
Купити

Rossignol Pursuit S Black Red

Код товару: 231 145
Артикул: RKGH206
3 224.00 грн
4 278.00 грн
Купити
- купити в 1 клік -
- доставка безкоштовно -

Rossignol Pursuit S Black Red - дуже легкий, зручний і безпечний. Оснащений системою регулювання розміру Boa, технологією полегшеного зовнішнього шару In-Mould, даний шолом забезпечує хорошу посадку, комфорт і безпеку. Система вентиляції Air Flow забезпечує постійну циркуляцію повітря і терморегуляцію. Знімні вушні накладки і система регулювання розміру Boa дозволяє швидко налаштувати шолом.

  • In Mold - Зовнішня оболонка складається з шару попередньо cформованого полікарбонату товщиною 1 мм, в який методом вприскування доданий шар піни який додає здатність поглинати удар; при цьому залишається легкість конструкції і більш щільна, аеродинамічна посадка.

  • Boa - світовий лідер у створенні систем шнурівки. Легко регулюються і мають маленьку вагу. Відмінними рисами цієї системи є механічний диск, сталева нитка і система нейлонових напрямних, що забезпечують безмежні можливості мікрорегулювання для максимально точної, комфортної посадки. Компоненти Вoa протестовані в екстремальних умовах, як в лабораторних так і в польових, на Вoa дається довічна гарантія.

  • Pro Fit - Більш точна і зручна посадка без компромісу між комфортом і безпекою.

  • Active Ventilation - Регульовані вентиляційні отвори дозволяють збільшувати або зменшувати повітряний потік для кращої регуляції температури, забезпечуючи підвищений комфорт протягом усього дня, в будь-яких умовах.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pursuit S Black Red


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати