X
Бігові лижі Rossignol R-Skin Delta Sport + кр. Race Classic IFP '22
Купити

Бігові лижі Rossignol R-Skin Delta Sport + кр. Race Classic IFP '22

Код товару: 241 668
Артикул: RHKCW05
9 599.00 грн
12 013.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol R-Skin Delta Sport — Зарядись енергією для класичного стиля катання з гоночною конструкцією класичних лиж Delta Sport R-Skin Stiff, що надихає.

Розроблений для лижників, орієнтованих на фітнес, та гонщиків-початківців, першокласний дерев'яний сердечник з низькою щільністю поєднує в собі зручний прогин з чуйним відчуттям для ефективного класичного кроку. Змінні вставки в зоні відштовхування з мохеру забезпечують впевнений поштовх та ідеальне ковзання в будь-яких умовах без попередньої підготовки. Лижі сумісні з системою кріплення Turnamic® для максимально природного прогину лиж та відчуття снігу.

  • Завжди готовий до відштовхування до ковзання: змінні камуси-вставки з мохеру R-Skin забезпечують легкий, стабільний поштовх та максимальне ковзання без попередньої підготовки. Гарні показники: від 100 до 150 днів катання на снігу (в залежності від якості снігу).
  • Простота у використанні: Activ Cap пропонує баланс жорсткості при скручуванні та гнучкість від носка до п'яток лиж до стабільності в будь-яких умовах.
  • Легкий, сильний та жвавий: високоякісний сердечник низької щільності оснащений полегшеним дерев'яним сердечником з повітряними каналами та посиленням з базальтового волокна для повноти відчуттів при підвищеній міцності та віддачі енергії.

В комплекті кріплення Rossignol Race Classic IFP

Серія Classic
Геометрія, мм 41/44/44
Сердечник LDC Premium
Ростовки, які випускаються, см 184 189 196 201 206
Вага, г -
Рік 21-22
Поверхня, що ковзає: K7000 - SKIN Race
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Rossignol R-Skin Delta Sport + кр. Race Classic IFP '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати