X
Rossignol R-Skin Ultra Classic Nis
Купити

Rossignol R-Skin Ultra Classic Nis

Код товару: 241 667
Артикул: RHFWF02
Доставка
4 500.27 грн
10 400.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

 Прогулочні лижі Rossignol неймовірно прості у використанні, зручні, стійкі. Призначені для тих, хто відноситься до катання на лижах як до розваги, так і для ентузіастів активного зимового відпочинку. Поверхня, що ковзає з насічною Positrack і AR Cut, сумісність з системою NIS, легкий підбір розмірів - все це робить колекцію прогулянкових лиж Rossignol прекрасно підходять для зимового фітнесу, що набирає популярність, а також для широкого кола ентузіастів зимового активного відпочинку.

 Надлегкий сердечник Nomex. Профіль С2 універсальний і підійде для більшості умов. На ковзній поверхні нанесена універсальна структура на широкий діапазон температур. Змінний "камус" R-SKIN - 100% mohair різних розмірів.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!


Серія Classic
Геометрія, мм 48-44-46
Сердечник Honeycomb - LDC Premium
Ростовки, які випускаються, см 178 / 183 / 188 / 193 / 198 / 203 / 208
Вага, г 690 г (при 198 см)
Рік 2016-17
Поверхня, що ковзає: K7000 - SKIN Race

  • Active CAP - конструкція, радикально покращує характеристики лиж за рахунок комбінації двох матеріалів з ​​різними властивостями: RossiCap: дуже м'який, що надає лижі гнучкість; звільняє кінці лиж; носок і п'ята лижі ідуть вільно, огинаючи виступи і впадини - «ефект змії». Мультинаправлена склотканина: стійкість до скручування; збільшена стабільність.


  • Extended Edge - Конструкція лижі, при якій досягається оптимальна торсійнна жорсткість, стабільність при прокаті лижі і впевнений поштовх.

  • Honeycomb Struckture - міцний, дуже легкий матеріал з прекрасною опірністю навантаженню, застосовується у всіх професійних і гоночних моделях лиж.


  • NIS (Nordic Integrated System) - нова інтегрована структура пластини гарантує максимально швидке ковзання і оптимальне зчеплення. Нова програма для точного підбору лиж: NIS C1: дають всі переваги на м'якій трасі і свіжому снігу. NIS C2: забезпечують максимальну ефективність на щільному снігу. NIS C2 AR: коли стан снігу ускладнює вибір змазки, не вимагають змазки. NIS C3: для жорсткого і мокрого снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol R-Skin Ultra Classic Nis


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати