X
Rossignol RADICAL GS Pro I Box + Кр. Axial Race 100 S '12
Купити

Rossignol RADICAL GS Pro I Box + Кр. Axial Race 100 S '12

Код товару: 209 676
Артикул: RAODW01
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Лижі сезону 2011 Rossignol RADICAL GS Pro I Box + Кр. Axial Race 100 S

 Юніорські спортивні лижі для слалому гіганту. Полегшена спортивна конструкція, як у "дорослої" моделі для GS World Cup. Дерев'яний сердечник, конструкція прямокутного сендвіча, - забезпечують хорошу хватку на жорсткому схилі. Полегшена платформа Ibox Racing.

Радіус, м 18 (при 167 см)
Геометрія, мм 104-65-89
Ростовки,які випускаються,см 140 / 150 / 155 / 160 / 167
Кріплення Axial Race 100 S
Рік 11-12

  • Woodcore - дерев'яний несучий сердечник забезпечує лижам жорсткість і довговічність. Rossignol використовує в своїх лижах сердечники із вертикально розміщених елементів, що гарантує високу однорідність і вийняткову жорсткість. В деяких моделях використовують комбіновані деревяні сердечники з деяких порід деревини, що дозволяє задовільнити потреби конкретної лижі.


  • Rectangular Sandwich Construction - багатошарова конструкція з вертикальними бічними стінками. Для зміни або корекції поведінки лиж використовуються різні види матеріалів для бічних стінок і верхнього покриття. Це дозволяє конструкторам Rossignol міняти або пристосовувати поведінку лиж до все зростаючих вимог сучасного ринку, дозволяючи робити самі швидкі лижі в світі. Перевірена на практиці конструкція, що складається з цільного дерев'яного сердечника, скловолокна, верхнього металевого покриття з вертикальними боковинами, забезпечує оптимальний рівень опору при катанні.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol RADICAL GS Pro I Box + Кр. Axial Race 100 S '12


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати