X
Гірські лижі Rossignol React R10 TI + Кр. NX 12 GW '22
Купити

Гірські лижі Rossignol React R10 TI + Кр. NX 12 GW '22

Код товару: 749 540
Артикул: RAJLM01/RRJ02LM
Доставка 1-4 дні
15 749.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol React R10 TI - Гоночний досвід в титановій версії трасових лиж для потужного карвінгу і чудових дуг. В лижах присутня технологія Flex Tip, що надає лижам більш плавне прискорення при виході з повороту.

Особливість:
 • Трасова конструкція рокера On-Trail Rocker поєднує в собі прекрасну маневреність для того, щоб моментально ставити поворот, забезпечити ефективну передачу зусилля і прекрасне зчеплення з поверхнею.
 • Адаптована технологія LCT (Line Control Technology) - більш м'яке поводження і поліпшене віброгасіння дозволяють впевнено керувати лижами.
 • Сердечник HD Core TI з тітаналом прекрасно збалансувавши між гнучкістю і живучістю, і відмінно передає динамічні відчуття навіть на розбитих трасах.
 • Збільшений бічний виріз забезпечує ще більшу продуктивність для впевненого карвінгу.
 • Технологія Flex TIp Technology дозволяє залучити носок і п'яту лижі більш ефективно, щоб ви могли швидше входити в поворот і виходити з нього.

Радіус, м 13 m (160) / 14 m (168) 15 m (176) / 17 m (182)
Геометрія, мм 124/75/110
Ростовки,які випускаються,см 160 / 168 / 176 / 182
Кріплення NX 12 GW
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

 • Flex Tip Technology - Гоночна міць і точність тепер доступніші, ніж будь-коли раніше. Нова технологія розроблена для більш швидкої ініціації поворотів, забезпечує адаптивне торсійне управління на кінцях лижі для миттєвої ініціації різаних поворотів і легкого виходу з них. Унікальна конструкція ефективно направляє енергію для більш чистої передачі зусилля, в результаті чого досягається легкість, мимовільність входу та виходу з різаних поворотів і пошуку своєї дуги.

 • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

 • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

 • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

 • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol React R10 TI + Кр. NX 12 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати