X
Rossignol React R6 Compact + Кр. XPRESS 11 GW '20
Купити

Rossignol React R6 Compact + Кр. XPRESS 11 GW '20

Код товару: 251 139
Артикул: RAILJ01/RRI01LJ
Доставка 1-4 дні
11 049.18 грн
18 696.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol React R6 Compact - лижі середнього-досвідченого рівня для тих, хто тільки пізнає магію карвінгу. Нова технологія Flex TIp дозволяє швидше ставити поворот і виходити з нього, щоб ви змогли зловити ритм і плавно перетікати з однієї дуги в іншу. Бічні стінки по всій довжині лижі (full-sidewall construction) з посиленням з вуглецевого волокна забезпечують надійне зчеплення кантів з поверхнею і пружність лижі.


Радіус, м 11 m (149) / 12 m (156) 13 m (163) / 14 m (170) / 15 m (177)
Геометрія, мм 26/74/110
Ростовки,які випускаються,см 149-156-163-170-177
Кріплення XPRESS 11 GW B83 Black Red
Рік 19 - 20

  • Flex Tip Technology - Гоночна міць і точність тепер доступніші, ніж будь-коли раніше. Нова технологія розроблена для більш швидкої ініціації поворотів, забезпечує адаптивне торсійне управління на кінцях лижі для миттєвої ініціації різаних поворотів і легкого виходу з них. Унікальна конструкція ефективно направляє енергію для більш чистої передачі зусилля, в результаті чого досягається легкість, мимовільність входу та виходу з різаних поворотів і пошуку своєї дуги.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

  • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

  • Carbon - це № 1 серед волокон, надзвичайно легке та гарантує чудову потужність, зчеплення і стійкість для неперевершеного катання.Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol React R6 Compact + Кр. XPRESS 11 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати