X
Гірські лижі Rossignol React R6 Compact + Кр. Xpress 11 GW '22
Купити

Гірські лижі Rossignol React R6 Compact + Кр. Xpress 11 GW '22

Код товару: 749 557
Артикул: RAJLK02/RRJ02LK
Доставка 1-4 дні
11 249.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol React R6 Compact - лижі для тих, хто тільки пізнає магію карвінгу. Технологія Flex TIp дозволяє швидше ставити поворот і виходити з нього, щоб ви змогли зловити ритм і плавно перетікати з однієї дуги в іншу. Бічні стінки по всій довжині лижі (full-sidewall construction) з посиленням з вуглецевого волокна забезпечують надійне зчеплення кантів з поверхнею і пружність лижі.

Керованість на жорсткому снігу
Трасова конструкція рокера On-Trail Rocker поєднує в собі прекрасну маневреність для того, щоб моментально ставити поворот, забезпечуючи ефективну передачу зусилля і прекрасне зчеплення з поверхнею.

Прийнятна жорсткість і стабільність
Адаптована технологія LCT (Line Control Technology) - більш м'яке поводження і поліпшене віброгасіння дозволяють впевнено керувати лижами.

Максимальний контроль над кантами
Прямокутна конструкція бічних стінок добре зарекомендувала себе в слаломних змаганнях і надає лижі надійне зчеплення з поверхнею, точність і ефективність передачі зусилля.

Потужний карвінг
Збільшений бічний виріз забезпечує ще більшу продуктивність для впевненого карвінгу.

Швидка ініціація і вихід з повороту
Технологія Flex TIp Technology дозволяє залучити носок і п'яту лижі більш ефективно, щоб ви могли швидше ставити поворот і виходити з нього.

Радіус, м 11 m (149) / 12 m (156) 13 m (163) / 14 m (170) / 16 m (177)
Геометрія, мм 127-73-111
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення XPRESS 11 GW
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Flex Tip Technology - Гоночна міць і точність тепер доступніші, ніж будь-коли раніше. Нова технологія розроблена для більш швидкої ініціації поворотів, забезпечує адаптивне торсійне управління на кінцях лижі для миттєвої ініціації різаних поворотів і легкого виходу з них. Унікальна конструкція ефективно направляє енергію для більш чистої передачі зусилля, в результаті чого досягається легкість, мимовільність входу та виходу з різаних поворотів і пошуку своєї дуги.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

  • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

  • Carbon - це № 1 серед волокон, надзвичайно легке та гарантує чудову потужність, зчеплення і стійкість для неперевершеного катання.Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol React R6 Compact + Кр. Xpress 11 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати