X
Гірські лижі Rossignol React R8 Ti + Кр. SPX 12 Konect GW '20
Купити

Гірські лижі Rossignol React R8 Ti + Кр. SPX 12 Konect GW '20

Код товару: 251 127
Артикул: RAILF02/RRI02LF
Доставка 1-4 дні
15 599.22 грн
27 246.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol React R8 Ti - забезпечують миттєву продуктивність, легкий ритм дуги. Нова технологія Flex Tip дозволяє легко входити в дугу, так і вихід з неї, а також забезпечує продуктивність і швидкість з легким і природним катанням на лижах.


Радіус, м 13 m (160) / 14 m (168) 15 m (176) / 16m (182)
Геометрія, мм 123/74/109
Ростовки,які випускаються,см 160-168-176-182
Кріплення SPX 12 KONECT GW B80 Black Red
Рік 19 - 20

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


  • Flex Tip Technology - Гоночна міць і точність тепер доступніші, ніж будь-коли раніше. Нова технологія розроблена для більш швидкої ініціації поворотів, забезпечує адаптивне торсійне управління на кінцях лижі для миттєвої ініціації різаних поворотів і легкого виходу з них. Унікальна конструкція ефективно направляє енергію для більш чистої передачі зусилля, в результаті чого досягається легкість, мимовільність входу та виходу з різаних поворотів і пошуку своєї дуги.

  • Lct Technology - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.

  • On Trail Rocker - Розроблений для забезпечення точності на трасі, профіль оснащений традиційним прогином на 90% довжини лижі для вибухової сили і міцного зчеплення зі снігом, а невеликий рокер (10%) забезпечує більш легке управління і захід у дугу.

  • Rectangular Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol React R8 Ti + Кр. SPX 12 Konect GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати