X
Rossignol SOUL 7 '18
Купити

Rossignol SOUL 7 '18

Код товару: 245 098
Артикул: RAGQN01
Доставка 1-4 дні
11 399.01 грн
21 999.12 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

 Rossignol Soul 7 - відмічені нагородами на Ispo за поєднання універсальності і здатності спливання в глибокому снігу, в цьому році отримали новий матеріал у вигляді комбінованих волокон базальту і карбону. Лижі забезпечують динамічне катання в цілині як для агресивних фрірайдерів так і для гірськолижників що вдосконалюють навички катання в цілині.

 Технологія Air Tip - носок з Аbs пластику повністю заповнений повітрям для максимального полегшення лиж, а спеціальна конструкція дозволяє зберігати торсійну жорсткість. Зміщений центр і новий розподіл ваги для ще більшої впевненості і безпеки. Сердечник з легкого дерева Павлонія дозволив полегшити лижі на 15%, а система еластомерів забезпечує плавний перехід від сердечника до носка Air Tip.

 Рокер Powerturn для максимального спливання для найбільш агресивного катання в глибокій цілині. Бічний виріз Centered для підвищеної універсальності і потужної закантовки. Залиш свій слід на схилі на лижах Soul7; 80% глибока цілина / 20% універсальний фрірайд.Радіус, м 18
Геометрія, мм 136 - 106 - 126
Ростовки,які випускаються,см 156 / 164 / 172 / 180 / 188
Кріплення -
Рік 17-18

  • Air Tip 2.0 - новий посилений 3D-дизайн легший і міцніший з ідеально інтегрованою конструкцією для посилення потужності, стабільності та сплаву. Знижена вага на кінцях концентрує лижну масу під ногами, для легкої маневреності, природного плавання та грайливого контролю в найглибших снігових умовах.
AIR TIP 2.0

  • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

  • Free Vas - Еластомерний матеріал робить більш плавною передачу рокер / кембер, зменшує "Хлопок кінців лижі", збільшує стійкість, контроль і контакт зі снігом в різних погодних умовах.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Powder Turn Roсker - У конструкцію внесені зміни для ще більшої універсальності і кращої здатності спливати. Довший, більш плавно вигнутий ніс виключає "хлопки" у мінливих снігових умовах, в тому числі в умовах жорсткого вкатаного снігу; в той час як звужений, підсилений "хвіст" легко спливає, занурюючись в м'який сніг, забезпечуючи керованість і безперервний контроль швидкості. Традиційний кембер в районі кріплень створює міць, енергію і зчеплення канта в умовах підготовленого снігу.


  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol SOUL 7 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати