X
Rossignol SOUL 7 + Кр. Axium 120 B120 '16
Купити

Rossignol SOUL 7 + Кр. Axium 120 B120 '16

Код товару: 232 845
Артикул: RAEQI01/RRE06QI
12 218.65 грн
28 215.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Rossignol Soul 7- вже відмічені нагородами на Ispo за поєднання універсальності і здатності спливання в глибокому снігу, лижі забезпечують динамічне і невимушене катання в цілині як для агресивних фрирайдеров так і для гірськолижників що вдосконалюють навички катання в цілині.

 Нова запатентована технологія Air Tip - носок з Аbs пластику повністю заповнений повітрям для максимального полегшення лиж, а спеціальна конструкція дозволяє зберігати торсійну жорсткість. Зміщений центр ваги і новий розподіл ваги для ще більшої впевненості і безпеки. Сердечник з легкого дерева Павловнія дозволив полегшити лижі на 15%, а система еластомерів забезпечує плавний перехід від сердечника до носка Air Tip.

 Рокер Powerturn для максимального спливання для найбільш агресивного катання в самій глибокій цілині. Бічний виріз Centered для підвищеної універсальності і потужної закантовки. Залиш свій слід на схилі на лижах Soul7; 80% глибока цілина / 20% універсальний фрірайд.

Лижі продаються разом з кріпленням.

Радіус, м 17 (180)
Геометрія, мм 136 - 106 - 126
Ростовки,які випускаються,см 164 / 172 / 180 / 188
Кріплення Axium 120 TPI² B120
Рік 15 - 16

  • Powder Turn - 50% стандартний камбер в центрі лижі і 50% рокер на початку і кіці лижі. Невеликий під ногами камбер робить лижі чіпкими на підготовленій трасі. Рокер на початку лижі дає велику прохідність на мало засніженій трасі і відкриває шлях для нових вражень, не втомлюючи лижника. Рокер на кінці лижі дає кращу керованість і контроль.  • Air Tip - основна ідея зробити так, щоб лижі вимагали менших зусиль від лижника, і це завдання розробники Rossignol вирішили за допомогою сотової конструкції носка - технології Air Tip та сердечника з міцної та легкої екзотичної деревини - «Адамового дерева» або ПавлоніЇ. Запатентована технологія Rossignol Air Tip - це сотова конструкція носка, що зберігає максимальну торсійну жорсткість. Вага лижі перерозподілена так, що центр ваги лижі максимально наближений до середини лижі, і лижник витрачає менше зусиль на управління лижами.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, побудована із дерев'яним сердечником, бічними стінками під кутом 30 градусів, скловолокном і високотехнологічним ламінатом. Minicap зміцнює верхню частину лижі від розщеплення. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • Free VAS - ідеальна ланка між сердечником з Павлонії та конструкцією Air Tip. Технологія VAS забезпечує додатковий комфорт при переході з одного типу снігу на інший за рахунок зниження вібрацій. Технологія VAS робить лижі більш керованими і більш стабільними.


  • Light Wood Core - завдяки новому полегшеному сердечнику з дерева Paulownia лижі на 15% легші від своїх попередників, але при цьому залишаються такими ж міцними. У поєднанні з діагональними волокнами лижі стали ще більш стабільними, при цьому спростивши підйоми в гори. Вони стали продуктивними, стабільними, маневреними, а це тільки додасть задоволення від катання.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol SOUL 7 + Кр. Axium 120 B120 '16


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати