X
Rossignol SOUL 7 + Кр. Look HM 12 D120 '17
Купити

Rossignol SOUL 7 + Кр. Look HM 12 D120 '17

Код товару: 238 503
Артикул: RAfQI01/RRF03QI
22 099.28 грн
38 999.07 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Rossignol Soul 7 - вже відмічені нагородами на Ispo за поєднання універсальності і здатності спливання в глибокому снігу, лижі забезпечують динамічне катання в цілині як для агресивних фрірайдерів так і для гірськолижників що вдосконалюють навички катання в цілині.

 Технологія Air Tip - носок з Аbs пластику повністю заповнений повітрям для максимального полегшення лиж, а спеціальна конструкція дозволяє зберігати торсійну жорсткість. Зміщений центр і новий розподіл ваги для ще більшої впевненості і безпеки. Сердечник з легкого дерева Павлонія дозволив полегшити лижі на 15%, а система еластомерів забезпечує плавний перехід від сердечника до носка Air Tip.

 Рокер Powderturn для максимального спливання для найбільш агресивного катання в глибокій цілині. Бічний виріз Centered для підвищеної універсальності і потужної закантовки. Залиш свій слід на схилі на лижах Soul7; 80% глибока цілина / 20% універсальний фрірайд.

Радіус, м 17 (180)
Геометрія, мм 136 - 106 - 126
Ростовки,які випускаються,см 164 / 172 / 180 / 188
Кріплення Look HM 12 D120
Рік 16-17

  • Air Tip - основна ідея зробити так, щоб лижі вимагали менших зусиль від лижника, і це завдання розробники Rossignol вирішили за допомогою сотової конструкції носка - технології Air Tip та сердечника з міцної та легкої екзотичної деревини - «Адамового дерева» або ПавлоніЇ. Запатентована технологія Rossignol Air Tip - це сотова конструкція носка, що зберігає максимальну торсійну жорсткість. Вага лижі перерозподілена так, що центр ваги лижі максимально наближений до середини лижі, і лижник витрачає менше зусиль на управління лижами.


  • Carbon Alloy Matrix - це абсолютно нове волокно яке вступило нову еру матеріалів високої ефективності. Поєднання легкої ваги і дизайну з високими механічними властивостями, вуглецевий сплав Matrix підвищує продуктивність лиж в усіх напрямках, будь то з точки зору зчеплення і універсальності, точності і вседозволеності, або стабільності і маневреності. Вуглецевий сплав Matrix є результатом розумної суміші вуглецевого волокна і базальтового волокна. Вуглець забезпечує легкість і потужність передачі, в той час як базальт це амортизуючі і стабілізуючі властивості.


  • Free Vas - Еластомерний матеріал робить більш плавною передачу рокер / кембер, зменшує "Хлопок кінців лижі", збільшує стійкість, контроль і контакт зі снігом в різних погодних умовах.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • Powder Turn Roсker - У конструкцію внесені зміни для ще більшої універсальності і кращої здатності спливати. Довший, більш плавно вигнутий ніс виключає "хлопки" у мінливих снігових умовах, в тому числі в умовах жорсткого вкатаного снігу; в той час як звужений, підсилений "хвіст" легко спливає, занурюючись в м'який сніг, забезпечуючи керованість і безперервний контроль швидкості. Традиційний кембер в районі кріплень створює міць, енергію і зчеплення канта в умовах підготовленого снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol SOUL 7 + Кр. Look HM 12 D120 '17


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати